KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223310
nr 1722 3310
Christa Westergren, Signerad, björkar. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x52
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 september 2025
kl 19:57:31
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr